Telefon
0264.401.122
Orar
L-V 8:00 -16:30

Contact

Vanzari & Marketing

Robert Precup
Vânzări sere & solarii
Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro
Sándor Both
Vânzări sere & solarii
Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro
Lavinia Iclozan
Marketing
Vânzări hobby & accesorii
Tel.: +4 0264.401.122
Email: lavinia@seretransilvania.ro

Tehnic & Administrativ

Zsolt Daradics
Tehnic
Tel.: +4 0735.877.813
Email: zsolt@seretransilvania.ro
Samuel Pinte
Logistică
Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro
Adrian Veja
Aprovizionare
Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro
Alina Gruiță
Contabilitate
Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Management

Csaba Lengel
CEO
Tel.: +4 0264.401.122
Email: csaba@seretransilvania.ro
Liviu Baltă
CFO
Tel.: +4 0720.600.060
Email: liviu@seretransilvania.ro
  • Contact:
  • Email: office@seretransilvania.ro
  • Tel.: +40 264.401.122
  • Fax: 0264.401.121
  • Adresa fabricii:
  • Cluj-Napoca, (ieșirea spre Zalău) Calea Baciului 2-4, incinta Europark (lângă Amera Tower)
  • Date de facturare:
  • Companie: S.C. SERE TRANSILVANIA S.R.L.
  • Reg. Com: J12/1279/2009
  • Cod fiscal: RO 25674938
  • Cod swift: BRDEROBU
  • Capital social: 1000lei
  • Sediul: Calea Baciului 2-4
  • Cod postal: 407055
  • Oraşul: Cluj-Napoca
  • Judeţul: Cluj
  • Cont RON: RO38BRDE130SV06812521300
  • Banca: BRD-GSG
Fabrica-Sere-Transilvania_interior Fabrica-Sere-Transilvania_exterior Fabrica-Sere-Transilvania_expozitie

Fabricat în România