Curs Valutar BNR+1% : 1 EUR = 4.8263 RON

Coș

0
Nu aveți nici un produs în coșul de cumpărături

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Echipa Sere Transilvania

Nume firmă: SC Sere Transilvania SA
Adresă: str. Principală nr. 355A, loc. Vâlcele, com. Feleacu, jud. Cluj, România
Date fiscale: RO25674938, J12/1279/2009
Numere de telefon: 0264.401.122 / +4 0735.877.812 / +4 0730.659.975 (Luni-Vineri 8:00 - 16:30)
E-mail: office@seretransilvania.ro (timp răspuns max. 5 zile lucrătoare)

Vânzări și Marketing

Sandor Both

Sandor Both - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro

Robert Precup

Robert Moldovan - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Tehnic și Administrativ

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Tehnic

Tel.: +4 0264.401.122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

BONDA Alina Cristina

Alina Cristina Bonda - Inginer proiectant

Tel.: +4 0264.401.122
Email: cristina@seretransilvania.ro

Muresan Petrica

Petrică Mureșan - Inginer producție

Tel.: +4 0264.401.122
Email: petrica@seretransilvania.ro

Samuel Pinte

Samuel Pinte - Logistică

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian Veja

Adrian Veja - Aprovizionare

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina Gruita

Alina Gruiță - Contabilitate

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Adrian Boziean

Adrian Boziean - Manager Producție

Tel.: +4 0264.401.122
Email: adrian@seretransilvania.ro

SZENTE Ágnes-Ilona

Ágnes-Ilona Szente - Manager administrativ

Tel.: +4 0264.401.122
Email: office@seretransilvania.ro

Management

Csaba Lengel

Csaba Lengel - CEO

Tel.: +4 0264.401.122
Email: office@seretransilvania.ro

Sere Transilvania on Google Maps
© S.C. Sere Transilvania S.A. Toate drepturile rezervate.