Curs Valutar BNR+1% : 1 EUR = 4.6260 RON

Cos

0
Nu aveti nici un produs in cosul de cumparaturi

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Echipa Sere Transilvania

Vânzări 

Robert Precup

Robert Precup - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Sandor Both

Sandor Both - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro

Renata Kaloz

Renata Kaloz - Vânzări / Office Manager

Tel.: +4 0264.401.122
Email: renata@seretransilvania.ro

Tehnic și Administrativ

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Tehnic

Tel.: +4 0264.401.122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

Samuel Pinte

Samuel Pinte - Logistică

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian Veja

Adrian Veja - Aprovizionare

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina Gruita

Alina Gruiță - Contabilitate

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Management

Csaba Lengel

Csaba Lengel - CEO

Tel.: +4 0264.401.122
Email: office@seretransilvania.ro

Dragos Pop

Dragoș Pop - CFO

Tel.: +4 0264.401.122
Email: dragos@seretransilvania.ro

© S.C. Sere Transilvania S.R.L. Toate drepturile rezervate.